تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری

چهارشنبه 13 تير 1397
10:38
مهسا جمشیدیان

یکی از ارکان سئو خارجی، رپورتاژ خبری است

زمانیکه رپورتاژ در قالب یک خبر در سایت های خبری منتشر می شود چندین لینک از سایت مبدا به سایت شما زده می شود که این خود دلیلی برای بهبود جایگاه سایت شما در رنکینگ گوگل می باشد.ما این بهبود جایگاه را مدیون سئو خارجی می باشیم.

طبق الگوریتم های گوگل اگر از یک سایت پربازدید چندین لینک به سایت شما زده شود اعتبار سایت شما نسبت به رقبا افزایش پیدا می کند.

بنابراین شما می توانید با درج رپورتاژ های خبری بیش تر و اصولی از رقبای خود پیشی بگیرید و به رتبه های بالاتری دست پیدا کنید.

رپورتاژ خبری را برای لینک دائمی بخرید

یکی از نکات قابل توجه که در این رابطه وجود دارد این است که در این روش بر خلاف دیگر شیوه های لینک سازی که باید به صورت ماهانه یا سالانه تمدید شوند، لینک سازی از طریق رپورتاژ آگهی بصورت دائمی بوده و تحت هیچ شرایطی از سایت های منتشر کننده حذف نمی شوند.

به همین دلیل بسیاری از وب مستران با خرید رپورتاژ خبری بک لینک سایت خود را به صورت دائمی در متن رپورتاژ درج می کنند و به صورت دائم در سایت های خبری حضور دارند.

از جمله مزایای این روش

۱-دائمی است، هزینه تمدید ندارد بنابراین برد با کسی است که زودتر اقدام کند.

۲-باعث ارتقای کسب و کار شما می شود.

۳-یکی از بهترین روش ها برای لینک سازی و افزایش اعتبار سایت است.

سخن پایانی

هر چند خرید رپورتاژ خبری جایگاه شما را در موتور های جستجوی گوگل بهبود می بخشد و به کسب و کار شما رونق می بخشد اما درج رپورتاژ در هر سایتی مفید نیست.

خدمات رپورتاژ آگهی شرکت شایگان با توجه به رویکرد برد برد برای کارفرما انجام می گیرد. در پکیج های ما سایت هایی قرار داده شده که شما با ریپورتاژ آگهی در آنها می توانید بازخورد مناسب را برای گرفتن جایگاه بهتر در گوگل بدست آورید.

توجه داشته باشید با توجه به معیار و قدرت کلمه کلیدی سعی کنید پکیج رپرتاژ آگهی خود را انتخاب کنید. هر چه کلمه پر رقابت تر باشد باید تعداد رپرتاژ بالا رود و همچنین در سایت های قویتر رپورتاژ آگهی انجام شود.

از اینکه با ما همراه بودید سپاسگذاریم.

منبع:رپورتاژ خبری

[ بازدید : 7 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شایگان است. || طراح قالب behblog.ir