تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
تاریخچه رپورتاژ آگهی

تاریخچه رپورتاژ آگهی

چهارشنبه 13 تير 1397
10:36
مهسا جمشیدیان

رپورتاژ آگهی

واژه رپورتاژ آگهی نخستین بار در سال ۱۹۴۵ به ادبیات انتقادی رسانه ها افزوده شد.

با گذر زمان نوع نگرش به رپورتاژ آگهی تغییر کرده است. در گذشته گزارشی بود با هدف آگهی و تبلیغ اما با گذر زمان به آگهی در قالب گزارش تبدیل شده است.

باتوجه به اینکه مخاطبان به رسانه ها اعتماد دارند رپورتاژ آگهی می تواند بسیار موثر باشد.همین دلیل، سبب می شود که در کشورهای توسعه یافته قوانین سختی برعلیه رپورتاژ آگهی تصویب شود.

طبق قانون آگهی های دیوان بین الملل که در سال ۱۹۹۷ تصویب شد، این دیوان خواهان مشخص کردن تبلیغات شده است تا مخاطبان قادر به تشخیص تبلیغات شوند.

رپورتاژ یا رپرتاژ یا ریپورتاژ؟!!!

درسایت های گوناگون اشکال مختلف تلفظ این واژه را به صورت ریپورتاژ یا رپورتاژ مشاهده می کنید. تلفظ صحیح این واژه به صورت رپرتاژ می باشد اما واژه ای که مورد تایید موتور های جست و جو می باشد واژه رپورتاژ است.

رپورتاژ آگهی در ایران

طی سالیان اخیر ما شاهد حضور برجسته رپورتاژ آگهی در تلویزیون ملی ایران بوده ایم.مثالی در این رابطه برنامه عمو پورنگ می باشد که داریوش فرضیایی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. علاوه بر این، موارد دیگری از رپورتاژآگهی در تلویزیون ملی ایران وجود دارد که سبب شده منتقدان خواهان تصویب قوانینی در جهت مقابله با آن شوند.

خدمات رپرتاژ آگهی

اگر شما قصد انجام رپرتاژ آگهی دارید کلیک کنید.

سخن پایانی

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت همه روزه شاهد این هستیم که یک مقاله در قالب یک پست عادی به سایتی اضافه می شود و در حالیکه تصور ما از آن، یک مطلب معمولی یا خبری است اما در واقع ما با یک متن کاملا تبلیغاتی که سازمان یافته است مواجه هستیم که هدف مقاله ذکر شده تبلیغ یک محصول، خدمت و یا یک سایت می باشد که شامل تعدادی لینک به سایت مورد نظر می باشد.

در نهایت امیدواریم مقاله تاریخچه رپورتاژ آگهی مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد .همچنین توانسته باشیم اطلاعات مناسبی را در زمینه تاریخچه ریپورتاژ آگهی در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.از شما بابت اینکه در مقاله رپرتاژ آگهی با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم.

[ بازدید : 7 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شایگان است. || طراح قالب behblog.ir